אודות

חברת “VIVA” הוקמה  בשנת 1985 ע”י  Fabrizio Zanfi ( איש עסקים צעיר בעל זיקה  לאמנות ושיווק) בשיתוף עם מפעל אריחים קטן באיטליה. הקבוצה התמזגה עם קבוצת “אמיל קרמיקה” (אחת היצרניות הגדולות של אריחי ריצוף ואריחי ופורצלן לבן לחיפוי קירות) והתפתחה לחברת  עיצוב מסחרית – בינלאומית מבוססת. כיום “VIVA” מייצרת כ- 1.5 מיליון מ”ר לשנה, כאשר היא פונה בעיקר לשווקים מרכזיים באירופה.

החברה מתעדכנת בהתאם לעולם העיצוב המתחדש ללא הפסקה. השורה התחתונה היא תמיד מקוריות וחדשנות בתהליך ייצור איכותי ומוקפד, ובעיצוב אסטטי. עיצובים וסדרות שנחשבות במבט ראשוני כנועזות, הופכים במהרה להיות אהובות ומוצלחות.

ב -“VIVA” מייחסים חשיבות לפיתוח מוצרים עתידניים וטוענים שכך הופכת העבודה  שלהם להרפתקה כייפית. היכולת הטכנית והרעיון  לשלב חומרים שונים כגון זכוכית ומתכת עם סוגים שונים של אבן טבעית בגימור עדין, הוגדרו כטרנד חדש. ניתן להרגיש  במוצרים את חשיבתם הצעירה והסקרנות ללא גבולות של המעצבים.

ההצלחה של החברה בשנים האחרונות הפכה את המותג לחדשני ובלעדי בתחום. עולם העיצוב מפנה את הזרקורים לVIVA –  בזכות נאמנותם לאיכות החומר ועיצוביהם החדשניים. בפעם הראשונה בתולדות עולם הקרמיקה, נבחרה VIVA  בשנה השנייה ברציפות לזכות בפרס המצפן המוזהב, המוענק ע”י האגודה לעיצוב תעשייתי (ADI).

מבית ויוה נמסר: “תמיד רצינו ליצור משהו יותר מאשר רק אריח, סימן של נפש פעילה בתרבות מהפכנית. אנו חברה חוקרת, פרואקטיבית, שאוהבת אתגרים. אנחנו מסתכלים על דברים בזויות שונות ולא מוגבלים במוסכמויות. בסופו של דבר לא מענין אותנו מה השגנו, אלא הסיכוי לחדשנות – הוא הכוח שמניע אותנו”.

VIVA עובדת עם מעצבים עצמאיים וחברות לעיצוב פנים במטרה להיות צעד אחד קדימה לפני כולם. 

אתר החברה