ברזים

 

עולם הברזים העכשווי שופע עיצובים מוקפדים ומקוריים, טכנולוגיות חדשניות וחומרים מתקדמים ומעבר לחוויית שימוש נעימה, מעניקים הברזים, את הטאץ’ הסופי לחדר האמבטיה והמטבח ומשלימים את האמירה הכוללת של עיצוב החלל. בשנים האחרונות הפך הברז לאובייקט שזוכה להתייחסות עיצובית מעניינת, דרכי הפעלה מיוחדות ומראה מסוגנן. למעשה, הברזים המודרניים הם הרבה יותר ממובילי מים.

מגמות וחידושים
עיצוביי הברזים הקיימים בMODY משקפים מגוון רחב של סגנונות, כמו כן, הברזים מצטיינים בחדשנות טכנולוגית אשר באה לידי ביטוי בהפעלה הנוחה של הברזים ובפטנטים חכמים המסייעים לחסכון במים. בין הברזים החדשניים בMODY ניתן למצוא קולקציות ברזים בעלי מנגנון הפעלה אוטומטי, לדים זעירים הצובעים את המים בגוונים משתנים בהתאם לטמפרטורה המבוקשת, ראשי טוש בגבהים לא שגרתיים, ברזים דמויי מפל ואפילו ברזים הכוללים מערכת הידרו מסאז היוצרים אפקט מענג במיוחד. אנו מתחייבים לאחריות של 5 שנים על קולקציות הברזים שלנו.

ברזים למטבח
גם המטבח נהנה מברזים משודרגים, המגיעים במגוון מסחרר של דגמים. ניתן לראות במטבח ברזים נשלפים, ברזים בסגנון עתיק אצילי, מתזים עם קפיץ גמיש ועוד חידושים. כדאי להתאים את סגנון הברז לסגנון הכיור במטבח ולארונות המטבח, לבחור ברז מאותה פלטת גוונים או בסגנון תואם למטבח.

לגלריית הברזים של חברת GESSI
לגלריית הברזים של CEA
לגלריית הברזים של THG PARIS