אודות החברה

חברת GESSI אחראית לעיצוב וייצור פריטי ריהוט לחדרי אמבטיה ולמטבח מזה 15 שנה. ג’סי הוקמה בשנת 1990 ביוזמתו של אומברטו ג’סי בדיוק כשנראה היה שאין מה לחדש בענף הברזים והשוק היה רווי בנוכחותם של מותגים ידועים ומבוססי שם.

מאז הקמתה הייתה החברה פורצת דרך והביאה לשינוי בתפישת העולם שהייתה מקובלת בענף הברזים. במהלך השנים הרחיבה החברה את פעילותה והחלה ליצור כלים סניטריים יוקרתיים. במוצריה Gessi  מדגימה תפישת עיצוב חדשנית ונועזת של מקורות המים בבית ומגדירה מחדש את חווית הרחצה. אין מדובר רק בברז, אלא בעיצוב המראה השלם של החלל במטרה ליצור חוויה מענגת בכל טיפה זורמת.
תפישת העולם של החברה מעוררת הערצה והיא סמל ללהט שטמון בפרטים הקטנים. בכל תולדותיה החברה מעולם לא הפסיקה לשאוף ליופי על זמני ואת המטרה הזו השיגה שוב ושוב באמצעות פיתוח סדרות של מוצרים חדשניים המדמים צורות קדומות ואלמנטים הלקוחים מהטבע. עיצוביה הם אוניברסליים ואינם תלויים באופנה או בסגנונות מתחלפים.
המוצרים של  Gessi הם התגלמות העיצוב האיטלקי היוקרתי והאיכותי. הברזים מצטיינים בטביעת יד ייחודית, והם שילוב מופלא בין טכנולוגיה מתקדמת וייצור היי- טקי לבין טוויסט אומנותי, מיזוג מנצח בין הידע והעיצוב של המומחים הטובים ביותר בתחום. פעם אחר פעם Gessi מצליחה להמציא את סביבת המים ולהפוך את המוצרים לאלמנט של יוקרה והנאה.
יצירתיות, טוב טעם, חזון ואהבה למקצוע הם שקבעו את סיפור ההצלחה הבלתי רגיל של החברה.
Made in Italy

ג’סי היא חברה איטלקית אותנטית אשר גם פס הייצור עצמו ממוקם באיטליה בשונה מחברות איטלקיות רבות אשר הוציאו את הייצור לחו”ל. החברה מעסיקה מעל 400 עובדים מסורים ומקצוענים בתחומם במפעל רחב ידיים המתפרש על פני פארק תעשייה עצום בגודל של 800,000 מ”ר. הגישה הזו נועדה בכדי לאפשר מעורבות גבוהה ושליטה של החברה על כל אספקט בתהליך הייצור והשיווק ובכך לשמור על סטנדרטים של איכות בלתי מתפשרת בייצור.
המפעל ראוי להגדרה “בית מלאכה טכנולוגי” מאחר והוא משלב את הטכנולוגיות החדשניות ביותר עם אנשי מלאכה משובחים ומקצוענים. ג’סי שמה דגש רב על איכות הסביבה ועל אסתטיקה אשר באה לידי ביטוי גם במקום בו המוצרים מיוצרים. למעשה, מפעל החברה מוטבע בהרמוניה בנופיו הירוקים של מגרש גולף, למרגלות הרי האלפים, לא רחוק ממילאנו.

אתר החברה

www.gessi.com