אודות

אודות FALPER

It is my bathroom.
It is like me, and how I like to live.
It is Falper.

זהו חדר האמבטיה שלי.
אלגנטי, מודרני, מעוצב במגע ייחודי ומקורי אשר משקף את סגנון החיים שלי. הוא מורכב מריהוט, כיורים, אמבטיות ואביזרים, כאלה שעוצבו ונוצרו אחד אחד, נמשחו בלכה, נחתכו עבורי למידה המתאימה  ואורגנו בחלל בהתאם לצרכיי.

הוא מכבד את העולם בו אנו חיים: כל פאנל מוסמך אקולוגית בהתאם לתקן LEED  של בניה ירוקה במבנים מודרניים, גימורי העץ מבוססים מים וכל פסולת הייצור ממוחזרת.
חדר האמבטיה שלי הוא פרי עבודתה של חברה איטלקית המכילה בתוכה את כל ערכי המשפחה, את עבודתם של מעצבים, יוצרים, אדריכלים ואומנים אשר יוצקים לתוך הפריטים מזהותם ואישיותם הייחודית, זוהי אנרגיה שמיתרגמת לצורות ופרופורציות ההופכות כל מוצר לאייקון קלאסי.
הוא מתקיים ב-11 קולקציות הנבדלות זו מזו בסגנונן ועדיין משקפות 100% עיצוב איטלקי.
הוא כמוני והוא כמו שאני אוהב לחיות.
הוא FALPER.

מודולאריות והתאמה אישית

FALPER מתמחה במתן פתרונות עיצובים מדולריים לחדרי רחצה. הארונות של Falper בנויים ממודולים במגוון אורכים, רוב הארונות ו/או המשטחים מגיעים ב3 מידות עומק: 35 ס”מ, 45 ס”מ או 60 ס”מ. לכל דגם מספר רב של אופציות להרכבה, ניתן גם לשלב בין מספר דגמים עד למתן פתרון עיצובי מקסימאלי ללקוח ו/או האדריכל.

Falper מציעה מגוון רחב ביותר של צבעים על פי קטלוג דוגמאות נוסף לכל מניפת הגוונים הבינ”ל RAL ואף מבחר גימורים: גימור פורניר, פורניר מעובד וצבע תנור.

חומרים

בחברת falper משלבים מספר חומרים המשמשים ליצירת כיורים ו/או משטחים ואלה משתלבים במערכות המודולאריות: אבן, קריסטלפלנט, זכוכית.

Cristalplant – הינו חומר חדשני אשר חברות ומעצבים מובילים בוחרים בו בשל מגעו הרך. הוא יפה ודומה במראהו לאבן טבעית. יתרונותיו האסטטיים הם בנוסף לטכניים. בזמן שמוצרים דומים מרבים להישרט ומתבלים, הcristalplant- מבטיח את יופיו המקורי ואינו מתבלה לאורך השנים. ה-cristalplant מורכב בעיקר ממינרלים ואחוז נמוך של שרפים.
תחזוקה קלה: מספיק לנקות במים וסבון ביתי על מנת להוריד את מרב הכתמים והלכלוך המצטבר על שטח הפנים. שימוש בסקוטש ברייט, ישמור על  צבעו המקורי. יחד עם זאת, חשוב מאד להימנע מחומרי ניקוי חומצתיים (סולבנטיים) המכילים כימיקלים חזקים כמו: טריכלוריטילן, אצטון, טרפנטין, אמוניאק וחומרים דומים אחרים. במידה וישנם כתמים עקשניים ניתן להסירם באמצעות שיוף עדין של החומר.

זכוכית
Falper משלבת בעיצוביה כיורים ומשטחים מזכוכית מחוסמת בעובי 24 מ”מ. נתונים אלו מאפשרים לה ליצור משטחים ארוכים עם כיורים אינטגרליים בצורות שונות כגון: כיורים מעוגלים, אובליים ומלבניים. את הזכוכית ניתן לקבל בגוונים שונים בזכוכית שקופה או אטומה. לזכוכית ציפוי מיוחד שמונע כתמי מים!

אביזרים:

כחלק  ממתן פתרונות עיצובים אופטימאליים ללקוח, חברת Falper משלימה את מראה החדר באביזרים נלווים בסגנון ורוח העיצוב הנקי. כגון: מראות בגדלים ובצורות שונות, מנורות, גופי תאורה צמודי קיר וכיסאות.

אתר החברה

קטלוג הקולקציות להורדה