אודות

BECAUSE IDEAS
CAN BE HOT AND COLD.

ברז מעוצב יכול לשנות לחלוטין את התחושה של חדר האמבטיה או הכיור במטבח, אם רק משקיעים בו קצת מחשבה ויצירתיות. זה בדיוק מה שקורה כשמשלבים את ברזי CEA, שמחברים בין עיצוב לבין פונקציונאליות ומחשבה ירוקה.
סגנון העיצוב של קולקציית הברזים של CEA מושתת על קוים נקיים וישרים בסגנון מודרני תוך שימוש בצורות גיאומטריות בסיסיות מאוד שפונות ברמה אינטימית יותר של תודעה אנושית על ידי עיגולים, מלבנים וגלילים שיוצרים תחושה על זמנית.
הברזים עשויים נירוסטה איכותית שמחזיקה מעמד לטווח ארוך והמוצרים לא צבועים בכלל, מה שיוצר יתרון אקולוגי משמעותי ואף מאפשר בעתיד למחזר אותם לגמרי.
פירוש ראשי תיבות השם CEA – “מרכז לאנרגיה אלטרנטיבית” והחברה מקדישה משאבים רבים למחקר ופיתוח למצוא פתרונות יוצאי דופן לחסכון במים. לחברה מס’ פטנטים בנושא וטכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות חיסכון משמעותי במים מבלי לפגוע באיכות ועוצמת הזרם.

חומרים

הברזים עשויים מהנירוסטה האיכותית ביותר AISI 3161L. באדריכלות ובעיצוב העכשווי, פלדה זו נחשבת לחומר משובח בשל היתרונות האקולוגיים והסביבתיים כדוגמת אורך החיים הארוך שלה, קשיות יהלום לשריטות, עמידות לחומצה, בסיסים וממיסים, בעלת שימון עצמי נגד שאריות מים אפשריות ופני שטח מבריקים.

אתר החברה

קטלוג הקולקציות להורדה