אודות

חדשנות, מחקר, קוהרנטיות, חומרים חדשים ופתרונות גמישים הם ערכי המותג שבונים את פילוסופיית חברת AGAPE מאז הקמתה בשנת 1973.
מטרת החברה היא להפוך את חלל הרחצה לנוח יותר, מגרה ומרתק מבחינה אסתטית באמצעות חשיבה מחודשת על הטיפולוגיה הקונבנציונאלית. (טיפולוגיה = מלשון טיפוס).
AGAPE השקיעה משאבים רציניים בפיתוח ומחקר, יחד עם אושיות עיצוב חשובות כדוג’ קונסטנטין גרצ’יץ’, פטרישיה אורקיולה, מרקו פררי ורבים נוספים. לחבורה המכובדת נוספו גם מספר מעצבים צעירים מוכשרים ומבטיחים, כל אלה בניצוחו של המעצב והאדריכל ממייסדי החברה, ג’יאמפולו בנדיני, שותפים לעשייה רבת השנים של AGAPE.
חברת AGAPE היא חברה משפחתית, כאשר ג’יאמפולו הוא הארט דירקטור ומעצב החברה יחד עם אשתו ביבי וביתו קמילה, אשר איתן הקים בשנת 1999 את Benedini Associati, אחיו עימנואל מתפקד כמנכ”ל החברה משנת 1990.
70% ממחזור החברה מגיע מייצוא ל40 מדינות בעולם, אגפה ממוצבת מאד טוב להתחרות בשוק הגלובלי הודות לרשת של 700 מפיצים באיטליה ובשאר העולם. אגפה משתתפת קבועה בתערוכות המסחריות החשובות והמשמעותיות בעולם.
כל אולמות התצוגה של אגפה מעוצבים לא רק בכדי להציג את המוצרים בפני עצמם אלא מקבלים במה מכובדת ומרווחת שנועדה לספק ללקוח חווית קנייה ייחודית ומהנה. גם באולם התצוגה של מודי בסניף הדגל רח’ הלח”י, הוקדשה קומה שלמה למוצרים המיוחדים של אגפה המציגה שילובים של המוצרים השונים יחד עם האביזרים המשלימים, כל זאת בכדי להעביר את האווירה של המותג ולגרות את הדמיון והיצירתיות של האדריכל או הלקוח.
בשנת 2001 עברה אגפה למטה חדש היושב בשמורת טבע במנטובה בצפון איטליה. המבנים החדשים של מטה החברה טבועים בנופי פארק ירוקים, שם מתקיימות פעילויות החברה ביניהם: הדרכות והכשרה, עיצוב, מחקר וניהול החברה.

חומרים

חברת AGAPE עובדת עם מספר רב של חומרים להלן רשימת החומרים ומרכיביהם:

SOLID SURFACE – חומר דחוס ולא נושם. עשוי שליש שרף אקריל ושני שליש אלומיניום הידרוקסיד, חומר טבעי. לא רעיל וניתן למיחזור. החומר הוא אחיד ומרגיש דמוי משי. קל לניקוי.

EXMAR – מבריק, חומר העשוי משרף ואבקת קוורץ’. המשטח בגימור לבן משי הוא נעים למגע, חלק. קל לניקוי. מצוין לאמבטיות מפני שזהו חומר מבודד אשר קולט ושומר חום לזמן רב.

PARAPAN – חומר עם בסיס אקרילי, מציג את עצמו כחומר מונוליתי, בהיר, מוצק, ניתן לקבל בגוון לבן ואפור בלבד. חומר אקולוגי, ניתן למחזור ועמיד לאורך זמן בחשיפה לקרני UV. חומר עמיד במים.

CRYSTAL GLASS – בעיקר מורכב ממלח של חומצת צורן. החיבורים בין האלמנטים השונים נעשים עם דבק מיוחד בכדי להבטיח את המראה השקוף החלק ללא כל הבדל נראה לעין.

WOOD – ההזדקנות מוציאה מהעץ את המראה האסתטי וכן את האיכויות הטכניות. בAGAPE בדקו את איכויות העץ ועמידותו במגע מים לאורך זמן. (144 שעות במים רותחים) וכן את עמידותו לחומרי ניקוי שונים.

MARBLE –  חומר חזק, בעל יכולת עמידה בחום עד 650º. בAGAPE כרגע משתמשים משיש קררה (CARRARA) בגימור מט משי.

PVC – זהו חומר פלסטי דחוס ורך למגע. כיום כל הדגמים החדשים של AGAPE מיוצרים מחומר זה מכיוון שכל כך פשוט לעצב ולפסל אותו לצורות חדשות ומקוריות.

POLYETHYLENE – חומר סינטטי מבודד. החומר הפלסטי הכי שכיח שמשתמשים בו כיום בעולם. חומר קליל אשר קל לעצב אותו ולצבוע.

SILICONE RUBBER – זהו חומר עם מרכיבים של סיליקון וחמצן. הקומפוזיציה של החומר יציבה ובלתי ניתנת להפיכה, המאפיינים המכאניים וכן האלסטיים של החומר לא ישתנו בטמפרטורות בטווח 250º -100º-. המאפיינים המיוחדים של החומר הם הרכות והצבע.

אתר החברה

AGAPE פרויקטים בעולם

קטלוג הקולקציות להורדה

קטלוג Four Bathrooms