מוצרי אבן ושיש מבית MODY

ריצוף שיש
אבן ושיש הינם חומרי הריצוף האיכותיים והיוקרתיים ביותר, בעלי מראה אלגנטי ואופי אצילי. בדרך כלל משתמשים בריצופי אבן ושיש במקומות יוקרתיים, כגון בתי מלון, אולמות קונגרסים, קניונים ובתים מפוארים. כמוצרים טבעיים, עלולים להיות בהם נימים, גידים, שקעים, הבדלי גוון ומירקם אשר מעניקים להם את יופיים וייחודם הטבעי. אמנם יישום משטח אבן/שיש דורש הקפדה ומקצועיות, אך התוצאה הסופית היא משטח אחיד ללא חיבורים וללא הפרשי גבהים – אינסופי, טבעי ומרשים במיוחד. אבן/ שיש הם מוצר נצחי הניתן לחידוש, עם השגחה וטיפול נאות יוכל לשרוד שנים רבות. על מנת לתאם ציפיות עם הלקוח, החליטה חברת MODY לבצע פריסה מדגמית של החומר לכל לקוח, ובמידת הצורך ניתן לבצע גם פריסה מלאה של כל הכמות – לפי שיקולנו. MODY תייעץ ותלווה את לקוחותיה לכל אורך תהליך הקניה והיישום של האבן/שיש.

שיש – טיפים לתחזוקה נכונה
למרות הדעה הרווחת, השיש קל ונוח לתחזוקה, בפרט שמקפידים על שטיפת השיש במים וללא חומר ניקוי המכיל דטרגנטים ( חומר ניקוי המכיל דטרגנטים מכיל חומציות ושומנים המשאיר שיכבה שומנית על גבי השיש המותירה עקבות של טביעות רגליים לאחר הדריכה). מומלץ לשטוף את השיש במים ללא דטרגנטים. ליצירת ניחוח נעים ומרענן ניתן להוסיף פחות מחצי פקק של מרכך כביסה. בכדי לשמור על כושר ספיגה נמוך של השיש, מומלץ למרוח סילר אחת לשנתיים. חידוש הסילר כרוך ב”מאמץ” זהה לשטיפת הרצפות. כמו כן, חשוב לדעת שאבן השיש רגישה בפני חומצות חזקות (מיץ לימון, יין, משקאות מוגזים, עגבניות וכו’), ועל כן חשוב לנגב באופן מידי חומרים אלה במידה ובאו במגע ישיר עם השיש.

מוצרי אבן מבית MODY
מאז עידן האבן לא מפסיקות האבנים להתגלגל בין תקופות וטרנדים ולככב בבית המודרני בשלל עיצובים, החל מרהיטי אבן, דרך ריצוף אצילי ועד חיפויי קירות מרשימים. האבן משדרת חמימות, משתבחת עם השנים ומפתיעה בעיצובים מחוספסים, מלוטשים, עיטורים וצבעים המעניקים לה אופי מרענן במיוחד.

אבן דרך
היופי של האבן הוא שניתן להתאים אותה על ידי סיתות ושינוי הגוון לכל סגנון עיצובי אפשרי. מצד אחד, היא מתמזגת נהדר בבית בניחוח כפרי ומאידך, היא מוסיפה נגיעה ייחודית לבית בסגנון היי טקי, קלאסי, מודרני וכו’. מעבר לפן החזותי, האבן כחומר שופעת יתרונות וידידותית לסביבה. בניגוד לעץ, שגם הוא חומר טבעי, האבן עמידה לאורך שנים, כשדרגת השחיקה שלה משתנה מאבן לאבן. כמו כן, ביכולתה לאגור קור וחום, כך שניתן להשתמש בה כדי לקרר או לחמם את החלל ולכן, היא גם מצוינת בתור חיפוי קירות.