פתרון האחסון האולטימטיבי לחדר הרחצה הוא ארון אמבטיה. פריט המיועד לאחסון המגבות, כלי הרחצה ואביזרים שימושיים נוספים ובעל מראה מסוגנן המעניק טאץ’ עיצובי לחלל. ארונות האמבטיה העכשוויים עשויים מחומרים איכותיים, עמידים בפני רטיבות ולחות ומוצעים במגוון מסחרר של סגנונות, החל מארונות אמבטיה במראה כפרי אצילי, דרך מודרני קליל ועד חזות היי טקית מהוקצעת. 

FLAT XL (1)
במודי מבחר ארונות המשלבים פונקציונאליות ואסתטיקה במוצר אחד, כולל ארונות אמבטיה מודולאריים הניתנים להעמדה בחלל, תלייה, פירוק והעתקה לצורך הצבה ברחבי החדר בהתאם לתנאי החלל והחזון העיצובי. 

cupboard

מגמות מובילות

בין הטרנדים הבולטים בתחום ארונות אמבטיה ניתן לראות מערכות של ארונות אמבטיה בעלי דלתות וארונות אמבטיה בעלי תאים פתוחים נטולי דלתות, ארונות במראה “מרחף” ללא רגלי בסיס. הקווים הנקיים והנטייה המינימליסטית מככבים כיאה למקום של פולחן הטיהור. בחדר הרחצה הנוכחי ניתן להתפנק על שלל ארונות אמבטיה בעלי דלתות שקופות החושפות את תכולת הארון ובהמשך לכך ניתן למצוא שפע של מוצרים משלימים כגון סלסלאות קש למגבות, בקבוקי קרמיקה דקורטיביים לסבונים וכולי.

   FLAT XL (3)   FLAT XL (12)

העץ הוא אחד החומרים האהובים ביותר בתחום ארונות אמבטיה, בין אם עצים כהים מאסיביים המעניקים לחדר האמבטיה חמימות אינטימית ובין אם בהירים במראה אלגנטי עדין ליצירת אווירה רומנטית. ניתן להשיג ארונות אמבטיה במראה מאט וגם בגימור מבריק למראה יוקרתי במיוחד.

EVO-L_660_PART_CASSETTO_R

למעשה,  אין גבול לפנטזיות וארונות האמבטיה עשויים להופיע גם בגוונים נועזים דוגמת סגול, אדום, צהוב, ירוק תפוח וכתום המעניקים נגיעות עליזות של צבע, משופעים מראות, דלתות זכוכית, ידיות בקווים זורמים, דלתות עץ עם כיורי קרמיקה, קוריאן ועוד חומרים לפי בחירה.

evo n (2)

טיפים לבחירת ארון אמבטיה

התאמה לחדר האמבטיה: ארונות אמבטיה כדאי לבחור לאחר בחירת האמבטיה והכיור ובהתאם לאילוצי ומגבלות השטח, גודל הכיור. כדאי להחליט מראש מה העיצוב המבוקש לחלל הרחצה, האם כפרי או עתיק, מה הגוונים הבולטים ומה הגודל הרצוי. האם כדאי להצטייד ביחידה אחת או לפזר יחידות אחסון ברחבי החדר. המראה תהיה תלויה מעל ארון האמבטיה או כדאי לבחור ארונות אמבטיה לתליה על הקיר מעל המראה, הכל לפי הסגנון הנבחר וצרכי השימוש. אם החלל קטן יחסית, מומלץ להצטייד בארון אמבטיה מתחת לכיור ואחד מעל הכיור, כשעל דלת ארון האמבטיה מולבשת מראה או שהדלת עצמה היא מראה כדי לחסוך במקום וליצור אשליה של מרחב מרווח יותר מכפי שהוא באמת.

חלוקה חכמה לאחסון: מומלץ להצטייד בארונות אמבטיה בעלי חלוקה פנימית נוחה. מקום מובנה לתליית מגבות, מגירות נשלפות וכולי. ניתן להצטייד בארון אמבטיה מודולארי המתחלק לשתי יחידות, שכל אחת מהן ניתן להציב משני צידי הכיור או ארון אמבטיה אחד לכל כיור במידה ויש שני כיורים בחדר. חשוב שעומק הארונות יהיה בין 40-60 ס”מ כדי לאפשר ניצול מקסימאלי של פנים הארון.

האיכות קובעת: חשוב שגוף הארון וחזיתות הארון יהיו עשויים מחומרים עמידים בפני לחות. כמו כן, חשוב להקפיד שפרזול הצירים יהיו איכותי כדי למנוע חלודת הצירים.

FLAT XL (20)