חזון החברה

חזונה של חברת מודי הוא להוביל ולהציב סטנדרטים חדשים בתחום עיצוב הפנים בישראל. חזון החברה נשען על מומחיותה וניסיונה של החברה ועל הערכים שעל פיהם אנו פועלים. מקצועיות וחדשנות בכל פעילותנו מחד, ומחשבה אמיתית וכנה על לקוחותינו מאידך, מנחים את דרכנו וימשיכו להוביל אותנו בדרך ליעדים חדשים. אמינות ויציבות החברה, צוות העובדים המקצועי והמסור, בשילוב מגוון המוצרים הרחב שאנו מציעים, מאפשרים לנו להגשים את חזוננו ולהעניק פתרונות עיצוב בסגנון ובטעם טוב, לצרכיהם ולהעדפותיהם של לקוחות החברה, הארכיטקטים ומעצבי הפנים בישראל. שאיפתנו להמשיך ולבסס את מעמדנו כחברה המובילה בישראל, מבלי להתפשר על איכות ורמת המוצרים המשווקים על ידנו. אנו שואפים להמשיך לעדכן את השוק הישראלי, במגמות ובחידושים הטכנולוגיים המוצגים בבירות העיצוב המובילות בעולם.

אנו רואים בתפקידנו מורי דרך לעיצוב הבית עבור לקוחותינו, המסייעים לכל אחד מהם להגשים את רצונו וטעמו האישי.

חברת מודי הוקמה בשנת 1970 ע”י משפחות דואניאס ובכר במטרה להוביל ולהנחיל סטנדרטים חדשים בתחום עיצוב הפנים בישראל.

בתחילת דרכה, התמקדה החברה בייבוא ושיווק אמבטיות וכלים סניטאריים, אולם במרוצת השנים, הרחיבה את פעילותה גם למוצרי ריצוף וחיפוי: קרמיקה, פורצלן, שיש, אבן, פרקט, ואף לאביזרים משלימים לעיצוב הבית. כיום, מועסקים בחברה 150 עובדים אשר נבחרו בקפידה ועברו תהליכי הכשרה ארוכים. הצוות המקצועי כולל: מעצבי פנים וקניינים המתעדכנים באופן שוטף על החידושים העולמיים בתחום. כל קולקציה נבחרת בקפידה רבה, תוך שמירה על איכות, ייחודיות ויוקרתיות המוצרים. אנשי מכירות ושיווק העוברים הכשרה מקצועית, במטרה לתת מענה מקיף לצרכיהם המגוונים של לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים.

מודי בכל מקום בישראל

אולמות התצוגה של מודי ממוקמים באזורים מרכזיים:

סניף המרכז סניף הדגל ומשרדי החברה ממוקמים בסמוך לקניון איילון, אולם התצוגה כולל 3 קומות המשתרעות על פני כ- 3,000 מ”ר.

סניף השרון ממוקם בכפר-מלל, ומשתרע על פני כ-900 מ”ר.

סניף הצפון ממוקם בצ’ק-פוסט בחיפה, ומשתרע על פני כ-700 מ”ר.

סניף ראשל”צ – ממוקם בא.ת של ראשל”צ, ומשתרע על פני כ-1,000.

סניף נתניה ממוקם בא.ת פולג, ומשתרע על פני כ-700 מ”ר.

מרכז לוגיסטי – ייחודי מסוגו בענף, משתרע על פני כ-10,000 מר’, וכולל שטחי אחסנה, פריקה וטעינה, ומרכז שירות לקוחות מתקדם.

מחלקת הפרויקטים של מודי – מטפלת בבנייה רוויה ולקוחות מוסדיים, ובין לקוחותיה נמנים מרבית מגדלי היוקרה שנבנו בישראל בשנים האחרונות.

הלקוחות שלנו

במרכז הראייה העסקית של מודי עומד הלקוח.

כל פעילותנו מוכוונת ליצור עבורו חווית קנייה אולטימטיבית: מעיצוב אולם התצוגה, דרך מגוון המוצרים ומותגי היוקרה ועד יועצי העיצוב העומדים לשירותו. על לקוחות מודי נמנים ארכיטקטים, מעצבי פנים ואלפי לקוחות פרטיים. הודות למקצועיות ולרמת השירות הגבוהה, הארכיטקטים ומעצבי הפנים המובילים עובדים עימנו לאורך שנים והמוצרים המשווקים במודי מפארים את יצירותיהם. הסטנדרט הגבוה, העיצוב המוקפד, הייעוץ המקצועי והיחס האישי, הופכים את חווית הקנייה במודי למרגשת ומיוחדת במינה.